AC/DC Adapter for Charging GreenTech Environmental GT3000v3.0 GT3000 v3.0 Advanced Air Purification System Fuyuang FY3803000 38V Power Supply
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
  • for Charging GreenTech Environmental Model GT3000v3.0 GT3000 v3.0 GT 3000 50W Green Tech The Residential Professional-Grade Advanced Air Purification System Fuyuang FY3803000 36V 3.33A DC36V 3330mA 36VDC - DC38V 3A 114W 38.0V 3.0A 114.0W 38 Volt 38 Volts 38VDC 3000mA 38.0VDC 3000 mA 38 V 38.0 VDC Class 2 Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU. replaces lost or damaged power cords for these classic models
  • for Charging Fuyuang FY3803000 DC38V 50W 38.0V 38 Volt 38 Volts 38VDC 38.0VDC 38 V 38.0 VDC Class 2 Switching Power Supply
  • Input voltage: 100-240VAC, (world wide) Input frequency : 50-60Hz
  • Added convenience with a total 10-foot power cord for greater placement flexibility.
Brand saschedross
Color Black
Manufacturer Shenzhen Waweis Technology Co., Ltd
Power Source Corded Electric
Input Voltage 100 Volts (AC)
Connector Type BARREL
Compatible Devices GT3000V3.0
Additional Features 100% Compatible, Brand New.