72" Magnetic Box Level, Mfr: 781-PM-72-A
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
781-PM-72-A 72" Magnetic Box Level
  • ✅ 72" Magnetic Box Level
  • ✅ Item: Level
  • ✅ Color: Red
  • ✅ Accuracy: <0.0005"/"
  • ✅ Height: 1"